Sprzęt z którego korzystamy

Sonel MPI-540PV

Miernik do pomiarów parametrów ochrony przeciwporażeniowej oraz instalacji fotowoltaicznych, ciągłość połączeń ochronnych, rezystancja uziemienia, rezystancja izolacji po stronie DC, napięcie otwartego obwodu UOC, prąd zwarcia ISC, prądy pracy i moce po stronie DC i AC, sprawność inwertera

LanTEK III 500

Miernik okablowania strukturalnego kategorii 6A(10GbE)/6/5E/5/3 oraz klasy ISO E /E/D/C, umożliwia pomiary i certyfikację w paśmie od 1 do 500 MHz, obsługuje standardowe gniazda RJ45 oraz, przy użyciu dodatkowych adapterów pomiarowych, gniazda 110, 66, BIXX, M12, SUB-D, BNC. Tester LanTEK III-500 posiada IIIe poziom dokładności pomiaru niezależnie zweryfikowany przez laboratorium ETL.

SignalTEK NT

Miernik pozwala na ulepszenie wydajności okablowania danych oraz sieci Ethernet do prędkości przesyłania danych Gigabit. Symuluje rzeczywisty ruch sieciowy przez wysyłanie prawdziwych ramek Ethernet w celu uzyskania dokładnej wydajności sieci w okablowaniu miedzianym oraz światłowodowym.

MPI-530-IT

Sonel MPI-530-IT stanowi odpowiedź na potrzeby specjalistów z branży elektrycznej, w tym przede wszystkim instalatorów oraz pomiarowców. Ten niezwykle wszechstronny, wielofunkcyjny przyrząd służy do mierzenia parametrów instalacji elektrycznych i pozwala na wykonanie wszystkich pomiarów związanych z ochroną przed porażeniem prądem elektrycznym, jakie zostały opisane w normie PN-HD 60364-6, w tym także do pomiarów zabezpieczeń różnicowoprądowych w sieciach z izolowanym punktem neutralnym transformatora IT. Miernik został skonstruowany zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 61557.

Analizator sieci elektrycznej

ENERGYMETER to trójfazowy analizator sieci elektrycznej klienta z bezprzewodową lub przewodową transmisją mierzonych parametrów

 

Signal Fire

Signal Fire to sprawdzone rozwiązanie na rynku spawarek światłowodowych. Zaawansowana technika pozycjonowania i spawania włókien światłowodowych. Komfort pracy na tym urządzeniu docenią zarówno początkujący użytkownicy, jak również zaawansowani, doświadczeni instalatorzy. Jakość i niezawodność spawarki potwierdzona została w szeregu testów wykonywanych w różnych warunkach środowiskowych i na różnych typach włókien.